Documente pentru dovada fondurilor

Alexandra C.
Alexandra C.
  • Actualizat

O revizuire a documentelor care atestă sursa fondurilor reprezintă o măsură crucială împotriva fraudelor. Aceasta ne ajută să garantăm siguranța banilor tăi și să respectăm regulamentele HMRC și FCA, la fel și reglementările emise de Banca Lituaniei (BOL) - instituția care este unul dintre emitentii licenței companiei noastre.

Este posibil să te rugăm să ne furnizezi documente pentru a dovedi sursa averii sau proveniența fondurilor tale. Echipa noastră de Asistență pentru Clienți va fi mereu alături de tine pentru a te ajuta cu orice întrebări adiționale.

Pentru a dovedi sursa fondurilor tale, te vom ruga să ne trimiți:

Extras de cont/declarații de economii (care să arate sursa venitului și soldul contului)

 

Adițional, în funcție de sursa ta specifică de fonduri, am putea accepta și următoarele documente:

Fluturaș de salariu (însoțit de extras de cont detaliat unde putem identifica cel puțin trei luni de depuneri)

Contract de împrumut (în cazul în care sursa fondurilor este un împrumut)

Contract de vânzare (în cazul în care sursa fondurilor este în urma unei vânzări)

 

Este posibil să solicităm și alte documente adiționale dacă e necesar, pentru a menține securitatea platformei noastre.

 

Te rugăm să ne trimiți copii complete, de înaltă calitate și ușor de citit ale documentelor menționate, pentru că asta ne va ajuta să accelerăm procesul de revizuire. Echipa noastră de asistență este aici pentru a te sprijini în cazul în care ai întrebări sau nelămuriri.